Programista E-commerce

Hybrid
  • Cracow, Małopolskie, Poland
IT

Cracow - Hybrid work ( required )

Job description

Witamy na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasza obietnica.

W HireVision znajdziemy oferty dopasowane do Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz swoją karierę razem z nami!

Obecnie dla naszego klienta, specjalizującego się w sprzedaży w sprzedaży sprzętu komputerowego poleasingowego poszukujemy osoby na stanowisko Programisty E-commerce.

Job requirements

Twoje obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie funkcjonalności sklepu internetowego.
  • Tworzenie oraz optymalizacja aplikacji w oparciu o PHP, C++ i technologie frontendowe (HTML, CSS, JavaScript).
  • Zarządzanie i obsługa baz danych (np. MySQL, SQL).
  • Integracja z systemami zewnętrznymi (API, płatności, logistyka).
  • Optymalizacja wydajności strony oraz dbanie o jej bezpieczeństwo.
  • Współpraca z zespołem w zakresie wymagań projektowych i wdrażania nowych funkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z różnymi technologiami takimi jak REST,SOAP, GraphQL.
  • Znajomość języków programowania w tym przede wszystkim JavaScript (Node.js) lub inne odpowiednie do tworzenia integracji.
  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL oraz tworzenie zapytań SQL.
  • Zrozumienie architektury mikro-usługowej oraz umiejętność pracy z konteneremi (np. Docker)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem IdoSell.
  • Doświadczenie w optymalizacji SEO oraz RWD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie e-commerce.
  • Samodzielne stanowisko, w którym masz realny wpływ na rozwój projektu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie własnych pomysłów.
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe czy ubezpieczenie na życie.
  • 50% zniżki pracowniczej

or