Purchasing Consultant

Remote
  • Kraków, Małopolskie, Poland
Product

Job description

Witamy na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasze obietnice.

W HireVision znajdziemy oferty dopasowane do Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz swoją karierę razem z nami!

Dla jednego z naszych klientów z sektora przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko Purchasing Consultant.

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanej, zmotywowanej osoby, która wesprze zespół w przetargach, negocjacjach i zawieraniu umów. Idealny kandydat to osoba, która posiada duże doświadczenie w zarządzaniu umowami i zakupami w kategorii IT, w połączeniu z silnymi umiejętnościami negocjacyjnymi i umiejętnością skutecznego zarządzania różnymi interesariuszami.

Obowiązki

- Wspieranie działu w przygotowywaniu i zarządzaniu przetargami na projekty IT i cyfrowe
- Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu zapewnienia najlepszych możliwych warunków
- Zarządzanie umowami i zapewnianie zgodności z polityką firmy i standardami branżowymi
- Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami w celu dostosowania działań związanych z zaopatrzeniem do celów biznesowych
- Zapewnienie specjalistycznej wiedzy w zakresie zaopatrzenia w dziedzinie IT i doradztwa.

Job requirements

- Osoba z udokumentowanym doświadczeniem w zarządzaniu zamówieniami i kontraktami
- Dogłębna znajomość kontraktowania w kategorii IT
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pozyskiwaniu usług IT i konsultingowych
- Silne umiejętności zarządzania interesariuszami
- Doświadczenie w pracy w globalnym środowisku firmy

Oferujemy

- B2B lub UoP (czas trwania projektu 01.10.2024 - 29.11.2024 z możliwością przedłużenia)

- Pracę zdalną 100%

- Benefity

Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą! Nasz zespół jest tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wspierać Cię w podejmowaniu najlepszych decyzji zawodowych.

or